Měsíček tinktura

75.00

Měsíček se v průběhu historie používal na svaly, žluč, dýchací soustavu a trávení. Zevně se aplikoval na kůži (kožní defekty, ztvrdnutí).
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky MĚSÍČEK (D4)

Měsíček se v průběhu historie používal na svaly, žluč, dýchací soustavu a trávení. Zevně se aplikoval na kůži (kožní defekty, ztvrdnutí). Často se užíval odvar nebo lihový extrakt z květů měsíčku. Měsíčková mast podporuje pleť, zejména na obličeji, krku a dekoltu a používá se též na suchou, popraskanou kůži na rukou.

Podrobněji v herbáři

Složení: lihovodný roztok extraktu měsíčku, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D4

Dávkování: 3x 8 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 25 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: