Medvědí česnek tinktura

65.00

Tinktura Medvědí česnek se doporučuje užívat při nemocech horních cest dýchacích, chřipky a všude, kde je předepsáno antibiotikum.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky MEDVĚDÍ ČESNEK (D3)

Tinktura Medvědí česnek se velmi často využívá v lidovém léčitelství. Doporučuje se užívat při nemocech horních cest dýchacích, chřipky a všude, kde je předepsáno antibiotikum. Blahodárně působí proti sklerotizaci cév, čistí krev s odrazem ve zlepšení krevního obrazu, je účinný při střevních potížích, rýmě a kašli a přes cévy přispívá ke snížení krevního tlaku a usnadnění srdeční činnosti. Likviduje plísně, střevní bakterie a parazity.

Podrobněji v herbáři

Složení: lihovodný roztok extraktu medvědího česneku, v homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3x 7 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 29 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy. Oblíbená je při chudokrevnosti, chřipce, bronchitidách, bolestivé menstruaci, chorobách močových cest, při zácpách a zklidnění nervózních osob.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

50 ml

Novinky: