Maral kořen tinktura

83.0084.00

Maral kořen tinktura působí na celkové osvěžení těla a má kladný vliv na imunitu, kardiovaskulární soustavu a mentální zdraví.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Maral kořen tinktura (Leuzea)

Maral kořen působí na celkové osvěžení těla a má kladný vliv na imunitu, kardiovaskulární soustavu a mentální zdraví.

Možnosti:

Maral kořen tinktura 50 ml Dr. Popov

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), maral (10%).

Doporučené dávkování a způsob užití: 2-3x denně po 25 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje.

Maximální doporučená denní dávka (75 kapek) obsahuje extrakt z 63 mg maralu.

Maral kořen tinktura 50 ml V. Grešík

Dávkování: 2 x 10 kapek denně, nejlépe do sklenky vody

Složení: 20% výtažek z listu leuzey saflorové ve 40% lihu

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C. Případný zákal není na závadu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Dr. Popov, Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Objem

50 ml

Novinky: