Lékořice tinktura

65.0088.00

Lékořice podporuje správnou funkci trávicího ústrojí (pomalé trávení, nadýmání, říhání) a dýchacích cest. Mírní suchý kašel.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky Lékořice

Lékořice lysá si pro své účinky získala oblibu již ve starověkém Egyptě. Podporuje správnou funkci trávicího ústrojí a dýchacích cest. Používá se při nadýmání, říhání, plynatosti a pomalém trávení. Mírní suchý kašel. Chrání před oxidativním stresem. Přispívá k eliminaci projevů menopauzy. Napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. Využívá se při výskytu zánětů dásní a na afty.

Podrobněji v herbáři

Lékořice 50 ml Topvet

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný extrakt – 3,5 g / 100 ml extraktu, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte dlouhodobě, mohla by zvýšit krevní tlak.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Lékořice D3 30 ml B. Jukl

Složení: lihovodný roztok extraktu lékořice, v homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3×7 kapek denně po jídle (lahvička cca na 33 dní)

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Balení: kapací lahvička 30 ml

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

30 ml, 50 ml

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: