Kozlíkové kapky (Kozlík)

68.0075.00

Kozlík lékařský byl v průběhu historie používán především na nervy a celkově nervovou soustavu (úzkost, strach, stres). Používal se i na srdce a krevní oběh.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Tinktura Kozlíkové kapky (Baldriánské kapky, valeriánské kapky)

Kozlík lékařský byl v průběhu historie používán především na nervy a celkově nervovou soustavu (úzkost, strach, stres). Používal se i na srdce a krevní oběh. Kozlíkové kapky mají velký vliv na kočky.

Možnosti:

Tinktura od Valdemara Grešíka

Dávkování: 3 x 30 kapek denně dle potřeby, nejlépe do sklenky vody

Složení: 10% výtažek z kořene kozlíku ve 40% lihu

Balení: 50 ml

Tinktura od Bohumila Jukla

Složení: lihovodný roztok extraktu kozlíku, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Kozlíkové kapky dávkování: 3×6 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 33 dní)

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

30 ml, 50 ml

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Novinky: