Kotvičník kapky

81.00

Kotvičník zemní přispívá k normální činnosti pohlavních orgánů a podporuje hormonální rovnováhu. Má pozitivní vliv na funkci močové soustavy.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Kotvičník tinktura 50 ml

Kotvičník zemní přispívá k normální činnosti pohlavních orgánů a podporuje hormonální rovnováhu. Má pozitivní vliv na funkci močové soustavy. Kapky zároveň podporují přirozenou imunitu a udržují celkovou vitalitu.

Podrobněji v herbáři

Dávkování: 2 x 20 kapek denně, nejlépe do sklenky vody

Složení: 10% výtažek z natě kotvičníku zemního ve 35% lihu

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno k používání jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci. Případný zákal není na závadu.

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Výrobce

Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Objem

50 ml

Novinky: