Kapky Kontryhel

69.0075.00

Již ve starověku se kontryhel hojně užíval na nejrůznější zdravotní potíže. Používal se hlavně v gynekologii, na trávení a močovou soustavu.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Kontryhelová tinktura

Již ve starověku se kontryhel hojně užíval na nejrůznější zdravotní potíže. Používal se hlavně v gynekologii (menstruace a předmenstruační komfort, porod). Dále se užíval na trávení (žaludek a střeva), močovou soustavu (ledviny, močové cesty).

Podrobněji v herbáři

Možnosti:

Kontryhelová tinktura D4 od B. Jukla 30 ml

Složení: lihovodný roztok extraktu kontryhele, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění

Dávkování: 3×7 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 29 dní)

Balení: kapací lahvička 30 ml

Kontryhelová tinktura od V. Grešíka 50 ml

Doplněk stravy

Složení: 10% výtažek z natě kontryhelu obecného ve 35% lihu

Dávkování: 2 x 20 kapek denně, nejlépe do sklenky vody

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno k používání jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci. Případný zákal není na závadu.

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

30 ml, 50 ml

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Novinky: