Kokoška pastuší tobolka tinktura

68.0075.00

Kokoška pastuší tobolka se v průběhu historie používala na močovou soustavu a menstruační komfort, výtoky. Dále využívala na podporu funkce sleziny, jater, ledvin.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Kokoška pastuší tobolka kapky

Kokoška pastuší tobolka se v průběhu historie používala na močovou soustavu a menstruační komfort, výtoky. Dále využívala na podporu funkce sleziny, jater, ledvin.

Podrobněji v herbáři

Tinktura od Valdemara Grešíka

Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačno

Složení: 10% výtažek z natě kokošky ve 40% lihu

Objem: 50 ml

Tinktura od Bohumila Jukla D4

Složení: lihovodný roztok extraktu kokošky pastuší tobolky, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3×9 kapek denně před jídlem po dobu 30 dní (lahvička cca na 22 dní), při menstruačních obtížích se ji doporučuje začít užívat 8 až 10 dní před menstruací.

Objem: 30 ml

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

30 ml, 50 ml

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Novinky: