Kapky na cysty Femicys

100.00

Bylinné kapky Femicys obsahují byliny, které podporují zdraví a funkci ženských pohlavních orgánů. Obsahují kontryhel , kokošku či řebříček, tedy známé „ženské bylinky.“
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Kapky na cysty Femicys 50 ml

Doplněk stravy

Bylinné kapky Cysty ženy obsahují byliny, které podporují zdraví a funkci ženských pohlavních orgánů. Součástí jsou např. kokoška, kontryhel či hluchavka, tedy rostliny, které se používaly na ženské obtíže již od dávných dob.

Složení: Voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), kontryhel list, kokoška nať, řebříček nať, hluchavka nať.

100 g výrobku obsahuje extrakt a á 4,16 g všech obsažených bylin.

Doporučené dávkování a způsob užití: 3x denně užívat 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje.

Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z á 99 mg všech obsažených bylin.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25°C.

Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Z legislativních důvodů EU se museli přejmenovat některé bylinné čaje a kapky. Jedná se o stejné čaje s identickým složením a určením, jenom jiným názvem.

Dodavatel

Dr. Popov

Objem

50 ml

Novinky: