Kapky lichořeřišnice

68.0075.00

Lichořeřišnice se v průběhu historie používala na močové cesty, prostatu, dýchací cesty (sliznice úst, krk, vedlejší nosní dutiny).
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Lichořeřišnice tinktura

Lichořeřišnice se v průběhu historie používala na močové cesty, prostatu, dýchací cesty (sliznice úst, krk, vedlejší nosní dutiny).

Podrobněji v herbáři

Tinktura od B. Jukla

Složení: lihovodný roztok extraktu lichořeřišnice, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D4

Kapky lichořeřišnice začínají působit přibližně po 2 hodinách od požití, maximální účinek mají po 9 hodinách a zhruba po 16 hodinách jejich účinek mizí. Pro rovnoměrný účinek proto dodržujte rozdělení denní dávky do 3 dílčích dávek, jak je určeno v dávkování.

Dávkování: 3×10 kapek denně po jídle (lahvička cca na 21 dní)

Balení: kapací lahvička 30 ml

Tinktura od V. Grešíka

Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačno

Složení: 10% výtažek ze semene lichořeřišnice ve 40% lihu

Objem: 50 ml

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Objem

30 ml, 50 ml

Novinky: