Hulevníkovec

75.00

Hulevníkovec je tradiční, i když zřídka užívaná léčivka, která se již od dávných dob používá především na dýchací a trávicí soustavu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Tinktura Hulevníkovec D2

Hulevníkovec je tradiční, i když zřídka užívaná léčivka, která původně pochází z oblasti Středomoří a je dnes rozšířena především v mírném pásu. Mladé listy a vrcholky jsou občas používány do salátů, polévek a omáček.

Již od dávných dob se používá především na dýchací a trávicí soustavu. Využívala se na oslabené hlasivky, pro odkašlávání hlenů v plicích a průduškách. Používala se i jako močopudný prostředek.

Složení: lihovodný roztok extraktu hulevníkovce, v homeopatickém ředění D2

Dávkování: 3x 7 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 27 dní)

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

30 ml

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: