Houtunie tinktura

75.00

Tinktura se podílí na odstranění jedovatých látek a odpadů. Využívá se při vysoké tělesné teplotě, na podporu klasické léčby zápalu plic, hemoroidů, nepravidelné menstruace.
Skladem

Popis

Bylinné kapky Houtunie D3

Tinktura se v lidovém léčitelství užívá na podporu odstraňování jedovatých látek a odpadů. Dále se využívá při vysoké tělesné teplotě, na podporu klasické léčby zápalu plic, hemoroidů, nepravidelné menstruace. Bohumil Jukl ji doporučuje při horečnatých onemocněních a křečových žilách. Používá se i jako dezinfekce.

Složení: lihovodný roztok extraktu houtunie, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3×15 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 14 dní)

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Další informace

Objem

30 ml

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Houtunie tinktura”

Máte nějaké dotazy? Využijte tento kontaktní formulář: