Herba floribunda

75.00

Tato homeopaticky ředěná tinktura se již od dávných dob používá pro podporu a čistění organismu od nečistot (chlamydie, parazity).

Není skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky Herba floribunda D3

Tato homeopaticky ředěná tinktura se již od dávných dob používá pro podporu a čistění organismu od nečistot (chlamydie, parazity).

Složení: lihovodný roztok extraktu byliny herba floribunda, v homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3 až 5x 15 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 7 až 14 dní).

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Balení: kapací lahvička 30 ml

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: