Herba floribunda

75.00

Tato homeopaticky ředěná tinktura se již od dávných dob používá pro podporu a čistění organismu od nečistot (chlamydie, parazity).
Skladem (poslední kus)

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky Herba floribunda D3

Tato homeopaticky ředěná tinktura se již od dávných dob používá pro podporu a čistění organismu od nečistot (chlamydie, parazity).

Složení: lihovodný roztok extraktu byliny herba floribunda, v homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3 až 5x 15 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 7 až 14 dní).

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Balení: kapací lahvička 30 ml

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: