Dvouzubec tinktura

65.00

Dvouzubec se již od dávných dob používá na látkovou výměnou, některé kožní a urologické problémy. Tato tinktura je připravena v homeopatickém ředění.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Dvouzubec tinktura D4 30 ml

Dvouzubec se již od dávných dob používá na látkovou výměnou a na kožní problémy zrohovatělých olupujících se částí nebo naopak zarudlých ploch. Má kladný vliv na jaterní činnost a funkci nadledvinek. Tato tinktura je vhodná při potížích ledvin a močových cest. Dvouzubec je velmi univerzální bylina a v některých zemích jej využívá i západní medicína.

Složení: lihovodný roztok extraktu dvouzubce, v homeopatickém ředění D4

Dávkování: 2x 10 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 21 dní).

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Další informace

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: