Befungin – extrakt z čagy

446.00

Čaga je druh houby, rostoucí hlavně na břízách a již od pradávna se v přírodní medicíně považuje za vyhlášený prostředek na mnohé neduhy.

Není skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Befungin extrakt z čagy 100 ml


Doplněk stravy

Čaga (Inonotus obliquus) je druh choroše – houby, rostoucí hlavně na břízách, zejména v Rusku na Sibiři. Na povrchu je červená, může vážit až 3 kg a roste 10-20 let. Tato houba se již od pradávna používá hlavně v Rusku jako vyhlášený léčivý prostředek. Postupně si vysloužila řadu označení:   „Královna rostlin,“ „Houba nesmrtelnosti,“ „Diamant lesa,“ atd. Obsahuje celý komplex biologicky účinných látek.

O účincích befunginu se v lidových tradicích říká, že jsou velmi komplexní. Přispívá k podpoře imunity a zdraví trávicí soustavy a pokožky. V lidových tradicích se říká, že též „posiluje nervy a mozek“.

Během kúry je velmi vhodné a žádoucí omezit příjem masitých a tučných potravin, konzerv, uzenin.

Složení: voda, rezavec šikmý – čaga, alkohol 9,47%

Způsob přípravy, doporučené dávkování: Výtažek před použitím zřeďte rozmícháním 3 čajových lžiček přípravku ve 150 ml horké vody. Po zředění užívejte 1 – 3 polévkové lžíce (15 ml) za den, 30 minut před jídlem. Denní dávka 1 až 3 lžíce za den obsahuje extrakt z 1,5 až 4,5g plodnice čagy.

U lehčích problémů se doporučuje užívat zpravidla jen několik dnů. Při pomocné terapii těžších neduhů je třeba dlouhodobého užívání, v některých případech 3-6 měsíců (někdy i déle). Po třech měsících aplikace se doporučuje zařadit 7-14 denní přestávku.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Před upotřebením důkladně protřepat.

Objem

100 ml

Výrobce

TML a.s.

Novinky: