Ashwagandha kapky

107.00

Ashwagandha je oblíbená bylina indické ájurvédy a přezdívá se jí „bylina mládí“ nebo také „indický žen-šen“.
Skladem

Kategorie: Štítky: , , ,
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Ashwagandha (Vitánie snodárná) bylinné kapky 50 ml

Ashwagandha je oblíbená bylina indické ájurvédy a přezdívá se jí „bylina mládí“ nebo také „indický žen-šen“. Přispívá k duševní pohodě, psychickému zdraví a kvalitnímu spánku. Velmi dobře pomáhá zmírňovat stres. Ashwagandha podporuje mozkové funkce – pozornost, paměť a koncentraci.

Podrobněji v herbáři

Složení bylinných kapek Ashwagandha: voda, jemný kvasný líh (alk 35 % obj.), ashwagandha kořen

Doporučené dávkování: 3x denně 15 – 30 kapek dle tělesné hmotnosti. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. Referenční hodnota příjmu (45 – 90 kapek) obsahuje extrakt z 130,5 – 261 mg ashwagandhy.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Upozornění: Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovejte v suchu při teplotě 5 až 25 °C.

Dodavatel

Dr. Popov

Objem

50 ml

Novinky: