Pitná rašelina

660.00

Pitná rašelina se doporučuje na střeva a trávicí trakt. Podporuje dobrý zdravotní stav a dodává významné látky a minerály.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Pitná rašelina 1000 ml

Doporučuje se na střeva a trávicí trakt. Podporuje dobrý zdravotní stav a posiluje obranyschopnost.

Pitná rašelina podporuje doplnění významných látek a živin do organismu, a to díky velké míře shody jejich formy s formou vyskytující se v lidském organismu. V tomto ohledu prokazuje tzv. adaptogenní vlastnosti, což znamená, že organismy různých jedinců z ní využívají právě ty minerály a látky, které zrovna jim chybí.

Díky velmi dobré snášenlivosti a rozmanitým účinkům rašeliny patří pitná rašelina k nejoblíbenějším formám použití rašeliny. Prakticky neobsahuje žádný jíl (zdroj suroviny je věhlasné rašeliniště Leopoldskroner u Salzburgu) a sestává z více, jak 97% z rozložených organických těl bylin a ostatních rostlin s neobvykle vysokou koncentrací huminových kyselin, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, rostlinných hormonů, mastných kyselin, vše v molekulové formě, která se snadno absorbuje nejen v trávícím traktu, ale rovněž pokožkou těla. Nejedná se o výtažek z jediné, ale ze stovek bylin neznečištěného prostředí Země z období před 10 tisíci lety.

Složení: Rašelina obsahuje mimo jiné následující přírodní minerály: vápník, železo, draslík, hořčík, sodík, zinek, měď, mangan, chróm, molybden.

Dávkování: Každý den bezprostředně po snídani a v pozdním odpoledni (optimálně v 18 hodin) 1 polévkovou lžíci pitné rašeliny zamíchané do cca půl sklenice vody, ovocné šťávy nebo čaje. Pro dosažení maximálního účinku je minimum 6 týdenní nepřerušované užívání. Před každým použitím je nutné DŮKLADNĚ protřepat!!! Nemá vedlejší účinky a mohou ji pít jak děti, tak po konzultaci s odborníkem i těhotné ženy.

Poznámka: Vzhledem ke konzistenci pitné rašeliny se osvědčilo zvětšení otvoru v zátce pomocí čepele nůžek z manikůry, čímž odstraníte možné přicpávání poloprázdné nebo nedostatečně protřepané láhve. Rovněž se doporučuje zjednodušené užívání koncentrované pitné rašeliny zmáčknutím láhve s rašelinou přímo do úst. Sami si zakrátko dokážete stejným pocitem plnosti v ústech po vyzkoušení objemu polévkové lžíce zajistit i tímto způsobem poměrně přesné dávkování a odpadá problém s třesoucí se rukou, rozléváním rašeliny po kuchyňské lince, plýtváním rašelinou a potřísnění oděvu.

Skladování: Skladovat při pokojové teplotě.

Balení: PE láhev 1000 ml

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem:

1000 ml

Novinky: