Himálajská růžová sůl

31.0044.00

Himálajská růžová sůl je jedinečná pro svůj vyvážený obsah minerálních látek a stopových prvků. Je vhodná pro každodenní využití do teplých a studených jídel.
Skladem

Zrušit výběr
Kategorie: Štítky: ,
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Himálajská růžová sůl mletá

Himálajská růžová sůl je jedinečná pro svůj vyvážený obsah více než 80 dobře využitelných přírodních prvků. Dodává organismu potřebné minerální látky a stopové prvky. Díky své hrubosti (cca 1 mm) je vhodná pro každodenní využití do teplých a studených jídel.

Podrobněji o soli

Tip: Pro zachování nejlepších přírodních vlastností této soli, je vždy lepší solit buď před podáváním, nebo na konci vaření.

Himálajská růžová sůl mletá Cereus 600 g

Složení: kamenná sůl v ryze panenské podobě, velikost krystalu 1 mm

Bez chemických příměsí, nepřidáván jód, neobsahuje přípravky na zlepšování sypkosti.

Min. trvanlivost: při skladování v suchu neomezena

Země původu: Pákistán/Punjab, jižně od Himálaje

Sůl Cereus je těžena v jednom z nejstarších přírodních zdrojů na zemi, jižně od Himálaje. Tato sůl je až 540 milionů let stará a jedinečně panensky čistá. Je tradičně ručně těžena, omývána a usušena na slunci. Na stolní sůl se používá pouze ta nejlepší kvalita, jen cca 10% vytěžené soli. Tato sůl je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v Německu. Tento přírodní pokrm je bohatý na esenciální minerální látky a stopové prvky v takové podobě, která je velmi snadno vstřebatelná lidskými buňkami, a to proto že se jedná o sůl v podobě krystalické nikoliv kamenné. Krystaly vznikaly po miliony let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli tak malé a pro buňky v tělesné buňky jednoduše vstřebatelné (sůl je koloidální).

Himálajská růžová sůl Valdemar Grešík 600 g

Nerafinovaná sůl z ekologicky čistého prostředí.

Složení: kamenná sůl

Dodavatel

Cereus, Valdemar Grešík – Natura s.r.o