Balíček na imunitu

555.00

Podpořte imunitu přírodními bylinnými produkty! Náš organismus potřebuje pomoc, aby se dokázalo lépe chránit vůči nepříznivým vlivům.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Balíček na imunitu

Podpořte imunitu přírodními bylinnými produkty! Moderní doba je pro náš organismus velmi stresující a náročná, a proto naše tělo obzvláště potřebuje pomoc, aby se dokázalo lépe chránit vůči nepříznivým vlivům. Silná imunita je základem celkového zdraví, a proto bychom na ni měli myslet po dobu celého roku.

Pro posílení imunitu se doporučuje nezapomínat na dostatečný příjem tekutin, vitamínů a minerálů, dostatek pohybu (např. procházky či jiné oblíbené sportovní aktivity) a pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu.

Složení:

  • 2x Echinacea porcovaný čaj 20×1,5g
  • 1x Rakytníkový porcovaný čaj 20×2,5 g
  • 1x Rakytník tinktura 50 ml
  • 1x Grapefruit jádra tinktura 50 ml
  • 2x Echinafit tinktura 50 ml

Popis:

Echinacea (třapatka) porcovaná (20×1,5g) Milota

Složení: echinacea radix, echinacea flos, echinacea herba.

Užívání: 1 sáček na 2dl vařící vody, vyluhovat 20 minut. Popíjet 3x denně.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Rakytník řešetlák. plod porcovaný 20×2,5 g Milota

Latinský název: Hippophae rhamnoides fructus

Užívání: 1 sáček na 2dl vařící vody, vařit 5 minut, nevyluhovat. Studený výluh 2 sáčky do 0,4 l studené vody vylouhovat 40 min.

Upozornění: Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Echinafit bylinné kapky 50 ml Dr. Popov

Echinafit v sobě spojuje sílu 3 bylin, doporučovaných na podporu imunitního systému:

Třapatka neboli echinacea je vynikající pro přirozenou obranyschopnost (imunitní systém) a podporuje zdravé fungování dýchacích cest.

Eleuterokok (čertův kořen) je pro své účinky nazýván sibiřským žen-šenem. Pomáhá obnovovat energii, podporuje přirozenou obranyschopnost a přispívá k celkovému zdraví.

Vilcacora roste v tropických lesích amazonské džungle. Významně přispívá k fungujícím imunitnímu systému.

Složení bylinných kapek: voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), třapatka nachová nať, třapatka bledá kořen, eleutorokok, vilcacora kůra

Dávkování: třikrát denně po 20 kapkách. Tinkuturu můžete užívat samotnou nebo ji nakapat do vody, čaje či jiného nápoje. Před použitím doporučujeme protřepat. Denní doporučená dávka (60 kapek) obsahuje 90 mg třapatky nachové natě, 90 mg třapatky bledé kořene, 60 mg červeného lapacha kůry a 60 mg vilcacory kůry.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Upozornění: není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovejte v suchu při teplotě 5 až 25 °C.

Rakytníkové kapky 50 ml V. Grešík

Rakytník obsahuje řadu minerálů a vitamínů včetně vitamínu C, takže tinktura má příznivý vliv na celkovou odolnost organismu. Jedná se o biogenní stimulátor.

Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačno

Složení: 10% výtažek z plodu rakytníku ve 40% lihu

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Grapefruitové kapky 50 ml Topvet

Grapefruit jádra – bylinný lihový extrakt, Citrus paradisi

Grapefruitová semena brzdí růst bakterií, virů, plísní a kvasinek. Tradičně jsou používána ke stimulaci imunity a celého organismu. Velice dobře působí při žaludečních a střevních potížích. O grapefruitu se hovoří jako o přírodním antibiotiku. Používá se i při akutních i chronických infekcích.

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Citrus paradisi (Grapefruit jádra – 5 g / 100 ml extraktu).

Doporučené dávkování: 2 – 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. K výplachům úst použijte roztok 15 kapek ve sklenici vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Rozměry15 x 15 x 15 cm
Výrobce

Dr. Popov, Milota s.r.o., Topvet (MVDr. Jiří Pantůček), Valdemar Grešík – Natura s.r.o