Šalvějová silice

137.00

Šalvěj posiluje a harmonizuje organismus, působí sedativně na nervový systém. V aromaterapii se používá při potížích dýchacích cest.
Skladem

Kategorie: Štítek:
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Šalvěj silice (éterický olej) 10 ml

Šalvěj posiluje a harmonizuje organismus, působí sedativně na nervový systém. Při delším vdechování působí až euforicky. V aromaterapii se používá při potížích dýchacích cest, kašli a nachlazení. Šalvěj je vhodná i ke koupelím nohou (v přírodní medicíně je známá svými antibakteriálními účinky a působí i proti pocení).

Použití éterických olejů je mnohostranné:

Do aromalampy nebo odpařovače k provonění bytu, kanceláře apod.: odpařovací misku aromalampy naplňte vodou a do vody přidejte 3-5 kapek oleje. Dbejte, aby miska nad hořící svíčkou nevyschla. Také stačí nádobku s olejem položit na topení nebo nakapat éterický olej na papírový kapesník.

V sauně: použijte 3-5 kapek éterického oleje na horké kameny.

Do koupele: do vody teplé cca 30°C přidejte maximálně 20 kapek oleje, relaxujte nejvýše 30 minut.

K masážím: použijte 5-10 kapek éterického oleje na 5 ml nosného oleje (může být slunečnicový, olivový). Před masáží je provést zkoušku citlivosti na vnitřní straně paže alespoň 3 hod. předem.

K inhalaci: 5-10 kapek přidejte do horké vody a inhalujte 5-10 minut maximálně 3x denně.

Do auta na papírový kapesníček nebo jiný savý materiál: použijte několik kapek oleje, umístěte v oblasti cirkulace teplého vzduchu.

Do vysavače: savý materiál s několika kapkami éterického oleje vložte do vysavače k výfukovému otvoru.

Upozornění: Éterické oleje (silice) nepoužívejte vnitřně, ale pouze zevně. Chraňte před dětmi. Olej nesmí vniknout do očí.

Objem

10 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Další informace

Objem

10 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: