Bergamotová silice

118.00

Bergamotová silice se nejčastěji používá při onemocněních horních cest dýchacích, též přispívá k psychické a fyzické pohodě.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bergamot – 100% silice

Bergamotová silice se nejčastěji používá při onemocněních horních cest dýchacích. Přispívá k uvolnění dýchacích cest, usnadňuje dýchání a mírní kašel. Používá se při bolesti a horečku. Tlumí projevy stresu a zlepšuje psychickou pohodu. Často se doporučuje rovněž na premenstruační potíže. Používá se též na opary a kožní vředovitost. Příjemné aroma je častou součástí parfémových kompozic. Aroma silice pohlcuje cigaretový kouř.

Léčba vůní má bohatou a dlouhodobou tradici. Čich je první ze smyslů, které člověk po narození používá k seznámení s okolním prostředím. Vůně v nás spouští celou řadu emocionálních reakcí. Otisk vůní se ukládá do paměti pevněji než tvar nebo název rostliny. Využití silic v aromaterapii ke zmírnění potíží, ne však k léčbě závažných chorob. Olej je možno používat k inhalaci, koupeli, masáži, do aromalampy. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku.

Dávkování: Aplikujte pár kapek do aromalamp, přímo do koupele nebo do masážní emulze.

Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Nepoužívejte před následným opalováním.

Výrobce

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

10 ml

Novinky: