Eshop Bylinkářství

Výdejní místo

Jsme rodinná firma (IČ: 25733265), která se specializuje na bylinky a bylinné produkty. Internetový obchod existuje již více než 3 roky, ale, jak to všechno začalo?

Proč právě bylinky?

Protože je to přírodní cesta ke zdraví. S bylinkami máme vlastní pozitivní zkušenosti již od dětství, používaly je totiž již naše babičky. V těch dobách nebyl ještě farmaceutický průmysl tak široce rozvinut a všechny neduhy se řešily jen s pomocí přírodních prostředků, a to s velkým úspěchem! Bohužel se na to dnes často zapomíná a přírodě se důvěřuje méně. Ovšem nikdy není pozdě vrátit se zpět k tisíciletími prověřeným tradicím!

Seznamte se s bylinkami

Naším hlavním cílem je udělat bylinky více dostupné široké veřejnosti. Proto se zrodil nápad vytvořit herbář, kde naleznete podrobnější informace o bylinkách a blog o zdravém životním stylu, který je orientován na témata o zdraví. Zároveň vytváříme videa o bylinkách a přírodních produktech: Zdraví z přírody.
Zdraví z přírody - bylinky21

Jaké produkty zde naleznete?

Naší hlavní specializací jsou především bylinky a bylinné produkty včetně čajů, mastí, tinktur, koření, přírodní kosmetiky, polštářků a koupelí. Sortiment neustále rozšiřujeme a snažíme se nabídnout jen to nejlepší.

Proč zvolit naše služby?

Klademe důraz na kvalitu

Většina bylin a produktů, které najdete v eshopu, pocházejí od českých dodavatelů, kteří mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti a znalosti. Nabízíme přírodní produkty, jejichž výroba a úprava jsou v rezonanci s přírodou. Zboží od zahraničních dodavatelů splnilo všechny hygienické a zdravotnické předpisy České republiky.

Ekologické balení

Chráníme přírodu, a proto při balení zásilek využíváme použité krabice a balící materiál.

Nákup v eshopu je rychlý a jednoduchý

Celý proces vám zabere pouze 2 KROKY (košík a pokladna) a maximálně 2 MINUTY vašeho času. Adresa je NEPOVINNÁ. Vyplňte ji pouze v případě doručení na konkrétní adresu. Při objednávce od 1100 Kč je doprava ZDARMA.

Podrobnější informace o nákupu, dopravě a ceně

Dovoz po Praze

Objednávky rozvážíme po celé Praze od pondělí do pátku. Preferovaný čas dovozu lze zmínit buď přímo v objednávce do poznámek, nebo nám jej napište mailem. Při objednávce nad 600 Kč je doprava ZDARMA.

Odesíláme i do Německa a Rakouska

V horním pravém rohu naleznete přepínač měny, kde změníte měnu. Zásilky odesíláme prostřednictvím těchto dopravců – podrobnější informace o možnostech dopravy.

Máte nějaký dotaz nebo podnět? Napište nám!

Co nám napsali naši zákazníci…

„Děkuji, bylinky jsme dostali, spokojenost jako vždy, hezký den!“ Milada

„Dobrý den, zásilka mi dorazila. Velice děkuji za rychlou odpověď. Budu se řídit Vašimi radami.“ Marcela

„Dobrý den, zboží mi dorazilo. Děkuji.“ Tomáš

„Dobrý den, dnes jsem vyzvedla čaje jsou v pořádku. Děkuji Vám za rychlé vyřízení objednávky.“ Věra

„Děkuji za bylinky a osobní přístup.“ Kateřina

„Dobrý den, Děkuji za rychlé vyřízení mojí objednávky, zboží dorazilo v pořádku, byla jsem spokojená i s dopravou pošty. Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.“ Alena

„Dobrý den, bylinky ke mě dorazily téměř kosmickou rychlostí. Jsem tedy spokojená. Děkuji a přeji vám krásný den.“ Jana

Kontaktní formulář pro dotazy a názory:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR).