Bylinkářství v Praze

Výdejní místo
Výdejní místo na Thámové 7

Jsme rodinná firma (IČ: 25733265), která si nejdříve otevřela obchod s bylinkami v Praze, na bázi kterého později vznikl tento internetový obchod.

Proč právě bylinky? Protože je to přírodní cesta ke zdraví. S bylinkami máme vlastní pozitivní zkušenosti již od dětství. Dříve nebyl farmaceutický průmysl tak široce rozvinut a obzvláště v některých oblastech se prakticky na všechny neduhy užívaly jen bylinné prostředky, a to s velkým úspěchem! Bohužel na to dnes často zapomínáme, ale nikdy není pozdě se vrátit zpět k tisíciletým tradicím.

Příroda nám nadělila již vše, co potřebujeme ke zdravému životu, stačí toho jenom využít!

Jaké zboží naleznete v naší nabídce? Naší hlavní specializací jsou především bylinky a bylinné produkty, takže v nabídce naleznete čaje a směsi, masti, tinktury, přírodní koření, bio kosmetiku, polštářky a koupele a další přírodní produkty. Sortiment neustále rozšiřujeme a snažíme se Vám nabídnout to nejlepší z přírody.

Proč zvolit naše služby?

Klademe důraz na kvalitu

Bylinky, které najdete v eshopu, pocházejí od českých dodavatelů, kteří mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti a znalosti. Nabízíme pouze přírodní produkty, jejichž výroba a úprava jsou v rezonanci s přírodou. Zboží neobsahuje chemické přísady, a dokonce i bylinné tablety jsou vyhotovovány pouze na přírodní bázi. Koření je bez glutamanu sodného. Kosmetické přípravky jsou vyrobeny v BIO kvalitě, přičemž žádný z produktů nebyl testován na zvířatech.

Zboží od zahraničních dodavatelů splnilo všechny hygienické a zdravotnické předpisy České republiky.

Nákup v eshopu je rychlý a jednoduchý

Celý proces Vám zabere pouze 2 KROKY (košík a pokladna) a maximálně 2 MINUTY Vašeho času! Adresa je NEPOVINNÁ! Vyplňte ji pouze v případě doručení na konkrétní adresu. Při objednávce od 1000 Kč je doprava ZDARMA!

Podrobnější informace o nákupu, dopravě a ceně

Dovoz po Praze

Produkty Vám dovezeme přímo domu nebo do práce, a to ve Vámi preferovaný čas. Stačí jej uvést v poznámkách během nákupu. Při objednávce nad 500 Kč je tento způsob dopravy ZDARMA.

Bylinky na míru

Můžeme Vám namíchat bylinnou směs dle Vašich požadavků a receptů. Namíchanou směs dovezeme či pošleme jedním z výše uvedených způsobů dopravy (podrobnější informace o možnostech dopravy).

Odesíláme i na Slovensko, přičemž platit lze v eurech

V horním pravém rohu naleznete přepínač měny. Zásilky odesíláme prostřednictvím výše uvedených možností dopravy. Možnosti platby zůstávají stejné.

Píšeme články a natáčíme videa

Naším hlavním cílem je udělat bylinky více dostupné široké veřejnosti. Proto se zrodil nápad vytvořit herbář, kde naleznete podrobnější informace o bylinkách, a blog o zdravém životním stylu. Též pro vás natáčíme videa o bylinkách a přírodních produktech: série Zdraví z přírody.

Zázvor a jeho účinkyHeřmánek a jeho účinkyKontryhel a jeho účinky

Máte nějaký dotaz nebo podnět? Napište nám!

Co o nás napsali naši zákazníci pomocí formuláře…

Děkuji, namíchané bylinky jsme dostali, spokojenost jako vždy, hezký den! Milada

Dobrý den, zásilka mi dorazila. Velice děkuji za rychlou odpověď. Budu se řídit Vašimi radami. Marcela

Dobrý den, zboží mi dorazilo. Děkuji. Tomáš

Dobrý den, dnes jsem vyzvedla čaje jsou v pořádku. Děkuji Vám za rychlé vyřízení objednávky. Věra

Děkuji za bylinky a osobní přístup. Kateřina

Kontaktní formulář pro Vaše dotazy a názory:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR)